دوره های آموزشی طاها مدیران​

ما در آکادمی طاها مدیران رنج گسترده ای از دوره های آموزشی ایزو آنلاین و حضوری را ارائه میکنیم که نیازهای مختلف افراد و سازمان‌ها را برآورده می‌کند. لیست دوره های ما شامل آموزش در زمینه های سیستم های مدیریت ایزو، ایمنی عملکردی، امنیت داده ها، سیستم های مدیریت کیفیت و برنامه های مرتبط با انطباق و ارزیابی استانداردها می باشد و در انتهای هر دوره آموزش ایزو گواهینامه بین المللی معتبر از سازمان های صدور گواهینامه از جمله سازمان Exemplar Global صادر می‌شود.

برای مشاهده تقویم آموزشی نیم سال اول سال ۱۴۰۱ کلیک کنید.

برای ثبت نام، درخواست پشتیبانی و مشاوره رایگان لطفا با شماره ۰۵۱۳۸۴۷۵۳۱۵ تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل tahamodiranacademy@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

دوره های سرممیزی ایزو

دوره های آشنایی با الزامات ایزو

دوره های ممیزی ایزو

دوره های کارگاه آموزشی

دوره اموزشی ایزو انلاین

آموزش ایزو آنلاین

ما در آکادمی طاها مدیران دوره های آموزشی آنلاین را در طیف وسیعی از موضوعات، از جمله سیستم های مدیریت کیفیت، امنیت سایبری و امنیت داده ها، و پایداری ارائه می دهیم.

اگر امکان حضور در دوره ها را ندارید، نگران نباشید ما امکانی فراهم کردیم تا شما بتوانید بصورت آنلاین در دوره های آموزشی ایزو شرکت کنید و در انتها گواهینامه بین المللی معتبر دریافت کنید.

دوره اموزشی ایزو حضوری

آموزش ایزو حضوری

دوره‌های آموزش ایزو آکادمی طاها مدیران به شما و سازمانتان دسترسی مستقیم به متخصصان و مشاوران ایزو را می‌دهد که به شما کمک می‌کند هرگونه مشکلی را مطرح و به آسانی آن را برطرف کنید.

دوره های آموزشی ما دستورالعمل های خاصی را ارائه می دهند که سازمان شما را برای بهبود کیفیت، سودآوری و پایداری توانمند می کنند. دوره‌های آموزشی جدید به‌طور مداوم اضافه می‌شوند، بنابراین مرتب سایت را بررسی کنید.

برخی از دوره های آموزشی ارائه شده توسط آکادمی طاها مدیران

آشنایی-با-الزامات-عمومی-برای-طلاحیت-آزمایشگاه-های-آزمون-و-کالیبراسیون

آشنایی با الزامات عمومی برای طلاحیت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون در شرکت فناوری اطلاعات یکتا توس برسام

آشنایی-با-الزامات-عمومی-استاندارد-ISO-22000

دوره آشنایی با الزامات عمومی استاندارد ایمنی و بهداشت غذایی (ISO 22000)

آشنائی-با-الزامات-سیستم-مدیریت-کیفیت-در-شرکت-محترم-موپیکو

برگزاری دوره آموزشی آشنائی با الزامات سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی (ISO/TS 29001:2010)
در شرکت محترم موپیکو

آشنائی-با-الزامات-سیستم-مدیریت-کیفیت-در-شرکت-موپیکو

برگزاری آموزش ایزو آشنائی با الزامات سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی (ISO/TS 29001:2010) در شرکت محترم موپیکو

تخصص ما باعث بهبود کیفیت شماست!

با ما تماس بگیرید. تلفن: ۲-۰۵۱۳۸۹۱۳۸۷۰