دوره ممیزی ایزو ۱۳۴۸۵

آموزش جامع ممیزی سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ایزو ۱۳۴۸۵ در کارگاه های عملی به همراه اعطای گواهینامه بین‌المللی معتبر

این دوره برای هر کسی که در ممیزی، طراحی، اجرا، نگهداری و بهبود سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی و همچنین کسانی که مایل به افزایش دانش خود در مورد استاندارد ایزو ۱۳۴۸۵ هستند مناسب است.
ممیزی استاندارد ۱۳۴۸۵ به تعیین اینکه شرکت تجهیزات پزشکی با استانداردهای بین المللی قابل قبول در مناطق جهانی مانند اتحادیه اروپا مطابقت دارد، کمک می کند.
همچنین تمام شرکت های تجهیزات پزشکی که محصولات خود را در اتحادیه اروپا می فروشند باید یک ممیزی ایزو ۱۳۴۸۵ را که توسط یک سازمان صدور گواهینامه (CB) انجام می شود، بگذرانند. به عنوان یک شرکت تجهیزات پزشکی، قبل از اینکه بتوانید محصولات خود را در اتحادیه اروپا بفروشید، باید ممیزی گواهینامه ISO 13485:2016 را بگذرانید و نشان CE را دریافت کنید.
این دوره ممیزی برای هر حرفه ای کیفیت تجهیزات پزشکی از جمله مدیران کیفیت، مدیر، مهندسان و ممیزانی که مسئول اجرای یک سیستم مدیریت کیفیت مطابق با ایزو ۱۳۴۸۵ هستند، حیاتی است.

دوره ممیزی استاندارد ۱۳۴۸۵ شامل چه مواردی است؟

 1. بررسی خارجی کیفیت فعلی و مستندات نظارتی شما قبل از ممیزی ایزو ۱۳۴۸۵ در محل توسط یک CB
 2. ممیزی سیستماتیک و مستقل فرآیند برای تعیین انطباق یا عدم انطباق QMS شما با الزامات استاندارد ۱۳۴۸۵
 3. بررسی اسناد داخلی و خارجی شما برای تأیید الزامات بررسی شده
 4. تأیید واقعی الزامات ممیزی استاندارد ۱۳۴۸۵ از طریق بررسی شواهد عینی
 5. تأیید فیزیکی انطباق، از طریق مصاحبه و مشاهدات مبتنی بر واقعیت برای تأیید الزامات QMS
 6. ارزیابی کنترل های ویژه فعلی و فرآیندهای تایید شده

سرفصل های دوره ممیزی ایزو ۱۳۴۸۵ چیست؟

دوره ایزو ۱۳۴۸۵ شامل چند سطح انتقال است که به نمایندگان کمک می کند تا ویژگی ها و عملکرد ISO 13485 را درک کنند. دوره های ایزو ۱۳۴۸۵ ما این استاندارد را با جزئیات، درک بندهای آن، و آنچه می توانید برای بهبود کیفیت ساخت، کاهش عیوب انجام دهید، پوشش می دهد. و مشتریان و تجربه مشتری شادتری ایجاد کنید که به شما کمک می کند تا در اولین تلاش ممیزی خود را با موفقیت پشت سر بگذارید.

ما راه حل های آموزشی را به شرکت ها، سازمان های دولتی، بخش های عمومی، سازمان های بین المللی و افراد خصوصی ارائه می دهیم. کارشناسان موضوع ما دانش صنعت فراوانی دارند، که می دانند چگونه موضوعات خود را جذاب کنند تا یک محیط یادگیری به یاد ماندنی و ارزشمند ایجاد کنند. کارکنان متعهد ما به طور مداوم برای ارائه آموزش های داخلی به مشتریانی که مایلند راحتی کار در محیط آشنای خود را داشته باشند، تلاش می کنند.

زمان، قیمت و جزئیات

 • هزینه دوره: ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

 • نوع دوره: حضوری

 • سطح دوره: مقدماتی تا پیشرفته

 • تاریخ شروع: ۲۷ بهمن

 • مدت زمان: ۳ روز

 • روش پشتیبانی: واتساپ و تماس تلفنی

همین حالا ثبت نام کنید!

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *