خدمات ما

خدمات ما

خدمات طاهامدیران عصر ماندگار…

ما در طاهامدیران عصرماندگار خدماتی همچون مشاوره و پیاده سازی استانداردهای بین المللی ، هماهنگی جهت برگزاری ممیزی خارجی و اخذ گواهینامه ایزو، آموزش و پشتیبانی معتبر را ارائه می دهیم تا به شما در بهبود فرایندها، عملکرد، محصولات و خدمات کمک کنیم .ما به سازمان ها در هر اندازه ای کمک می کنیم تا عملکرد بهتری در کیفیت، محیط، انرژی، و مدیریت بهداشت و ایمنی داشته باشند.

خدمات قابل ارائه در طاهامدیران عصرماندگار:

 • مشاوره درجهت پیاده سازی سیستم های مدیریتی

  مشاوره برای گواهینامه های ایزو  یا پیاده سازی سیستم های مدیریت چیزی است که ما برای بهبود مدیریت، افراد، اسناد، فرآیندها و سیستم به طور کلی به سازمان ها ارائه می دهیم و متعاقباً منجر به آموزش می شود. ما در طاها مدیران،به شرکت ها کمک می کنیم تا به استانداردها وسیستم های مدیریتی ودرنهایت به مدیریت تعالی دست یابند.

 • مشاوره در خصوص انتخاب شرکت های گواهی دهنده(CB)

  ارائه خدمات و راهنمایی مشاوران ما به مشتریان درجهت انتخاب شرکت های صدورگواهی معتبر(CB).

 • همکاری باشرکت های ثبت و صدورگواهینامه

  درصورتی که اعتبارسنجی این شرکت ها توسط طاهامدیران عصرماندگار تایید شد، این شرکت ها نیز جهت ثبت وصدور گواهینامه به مشتریان معرفی می شوند.

 • اطلاع رسانی درخصوص استانداردها و سیستم های مدیریت

  کارشناسان ما همواره از طریق ارتباط تلفنی و یا شبکه های اجتماعی، مشتریان را از آپدیت سیستم ها،استاندارد ها و همچنین اعتبارسنجی گواهینامه ها مطلع می سازند.

 • ارائه خدمات آموزشی در حوزه استانداردها و سیستم های مدیریتی

  واحدآکادمی طاهامدیران عصرماندگار،آموزش تمامی استانداردهای بین المللی اعم ازعمومی وتخصصی و سایر دوره های تخصصی جهت ارتقا سطح سازمان را با اساتید مجرب پوشش می دهد.

  خدمات آموزشی طاها مدیران منعطف با شرایط سازمان ها برگذار می شود، سازمان ها میتوانند از کارشناسان ما درخواست کنند که آموزش ها در محیط کار سازمان برگزار شود یا در محیط آموزشی طاها مدیران. همچنین برای افرادی که خارج از استان هستند آموزش ها بصورت مجازی برگزار شود.

 • همکاری با موسسات و مراکز آموزشی

  درجهت افزایش سطح دانش دانشجویان صنعت در حوزه استانداردهای بین المللی، طاها مدیران عصر ماندگار آماده همکاری با تمامی دانشگاه ها ومراکزآموزشی در سطوح مختلف کشور می باشد.

 • همکاری با انجمن ها و موسسات غیرانتفاعی و صنف های مختلف

  شرکت طاهامدیران عصرماندگار آماده همکاری با انجمن ها و موسسات غیرانتفاعی که در حوزه استانداردهای بین المللی فعالیت دارند،  و همچنین انواع صنف ها جهت ارائه خدمات مرتبط به اعضای آنها و کاهش هزینه در دریافت خدمات مرتبط برای اعضا می باشد.

تخصص ما باعث بهبود کیفیت شماست!

با ما تماس بگیرید. تلفن: ۲-۰۵۱۳۸۹۱۳۸۷۰

 برای درخواست استعلام هزینه و اخذ گواهینامه ایزو معتبر اقدام کنید