سامانه آنلاین خدمات ایزو و استاندارد ها

سامانه آنلاین خدمات ایزو و استاندارد ها

یکی از اصول همیشگی طاها مدیران آسودگی مشتری بوده است. ما از مشغله های فراوان مشتریان مان با خبر هستیم و به ارائه بهترین خدمات در سریع ترین فرایند ها برای شما می اندیشیم، تا با کمترین زحمت و در کمترین زمان خواسته های شما برآورده شود. و خدا را شاکریم که تا به حال شایستگی همکاری با بهترین کار آفرینان کشورمان را داشته ایم.

در همین راستا تصمیم بر این شد تا سامانه خدمات آنلاین ایزو و استانداردها را برای شما عزیزان فراهم آوریم تا بتوانید به صورت انلاین از خدمات طاها مدیران بهره ببرید.

در سامانه خدمات آنلاین ایزو و استانداردها سعی بر این بوده تا تمامی خدماتی که تا کنون ما ارایه میدادیم گنجانده شود، این خدمات شامل:

  1. مشاوره آنلاین ایزو و استاندارد های بین المللی
  2. ثبت پیاده سازی آنلاین استاندارد ها و سیستم های بین المللی
  3. صدور گواهینامه آنلاین استاندارد های ایزو
  4. ثبت آنلاین طراحی مستندات مخصوص سازمان شما

در ادامه به ویژگی های هر بخش خواهیم پرداخت.

۱٫مشاوره آنلاین استاندارد های بین المللی و ایزو

کاربران سایت می توانند از این پس از سیستم تیکتینگ سایت در بخش پشتیبانی با کارشناسان ما در ارتباط باشند و سوالات خود را مطرح کنند. ما سعی میکنم همه تیکت ها را در اولین فرصت پاسخ دهیم.

در این بخش چه مشتری ما باشید چه نباشید با ایجاد یک حساب کاربری میتوانید از مشاوره آنلاین کارشناسان ما استفاده کنید.

۲٫ سفارش آنلاین پیاده سازی ایزو ها و استاندارد ها

در این بخش از سایت میتوانید به ثبت پیاده سازی ایزو آنلاین خود بپردازید. کافیست اطلاعات مورد نیاز را وارد نموده و سپس هزینه پیاده سازی ایزو شما محاسبه میگردد.

پس از پرداخت و تایید کارشناسان مشاوران ما به سازمان اعزام شده و فرایند های پیاده سازی را آغاز می کنند.

همچنین اطلاعیه های مشاور برای شما در خصوص فرایندها پروژه ارسال میشود و پیشرفت پروژه هم مرحله به مرحله در پیشخوان قابل مشاهده میباشد.

۳٫ سامانه آنلاین صدور گواهینامه

در این قسمت می توانید به صورت آنلاین درخواست صدور گواهینامه خود را در چند مرحله کوتاه به ثبت کنید. همانطور که میدانید ما نماینده مراجع صدور گواهینامه زیادی هستیم و شما قادر به انخاب همه کمپانی های همکار جهت دریافت گواهینامه خود هستید. همچنین ما تمام استاندارد ها شامل  استاندارد های تست محول،

فقط کافیست اطلاعات مورد نیاز را  برای ما ارسال کنید تا فرایند صدور گواهینامه شما صادر شود.

۴٫ ثبت آنلاین طراحی مستندات مخصوص سازمان شما

در این بخش ثبت طراحی مستندات استاندارد ها برای سازمان شما صورت میگیرد. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما هزینه و بازه زمانی آن را اعلام می کنیم در صورت توافق طراحی مستندات شما آغاز می گردد.

لازم به ذکر است این مستندات توسط کارشناسان ما بومی شده و هماهنگ با سیاست ها و خط مشی های سازمان شما

 می باشد. و فقط مخصوص سازمان شماست ودر سازمان دیگری کاربرد ندارد.

این سامانه در دست طراحی بخش ای تی مجموعه می باشد و در آینده ای نزدیک در دسترس خواهد بود امیدواریم انتظارات شما عزیزان را برآورد کند و مانند همیشه طاها مدیران در خدمت به کسب و کار های پرتلاش کشور عزیزمان ایران باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.