ISO/TS 10839:2000

ISO/TS-10839-2000
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

ISO/TS 10839:2000 چیست؟

ISO / TS 10839 توسط کمیته فنی ISO / TC 138، لوله های پلاستیکی، اتصالات و سوپاپ ها برای انتقال مایعات،بخش فنی 4، لوله های پلاستیکی و اتصالات برای تامین سوخت های گازی تهیه شد.

این استاندارد، نحوه عملکردی برای لوله های پلی اتیلن (PE) و اتصالات سیستم های خط لوله دفن شده در خارج از ساختمان ها ارائه می دهد و برای توزیع سوخت های گازی در محدوده دما -20 تا + 40 درجه سانتیگراد طراحی شده است و الزامات مربوط به درجه حرارت مناسب را ارائه می دهد .

این نحوه عملکرد خطوط اصلی و خدماتی را پوشش می دهد که اجزای آن با استفاده از تراشیدن و یا ماشینی آماده می شوند و دستورالعمل هایی را برای طراحی، ذخیره سازی، حمل و نقل، شرایط قرارگیری و کنترل کیفیت همجوشی از لوله های PE و اتصالات تا 630 میلیمتر قطر خارجی، و همچنین تست مشترک بعدی، پشت سر هم، تست سیستم لوله، راه اندازی لوله ها و ازبین بردن آنها.

روشهای متحرک تحت پوشش این مشخصات فنی، اتصالات همجوشی حرارتی گرم (لب به لب، سوکت، و همجوشی زینتی)، اتصال الکتروفیوژن و اتصال مکانیکی است.

اتصالات-همجوشی-حرارتی-گرم

هیچ گونه اقدامات احتیاطی خاصی برای مناطقی که در معرض تاثیر معادن و زمین لرزه های غیر از اقدامات احتیاطی ذکر شده در این قانون عمل ضروری نیست، ضروری نیست.

مقررات موجود و جدید ملی بیش از این مشخصات فنی را مورد توجه قرار می دهد.(ایزو ISO 4427: 2019 برای لوله های آبرسانی)

جهت کسب اطلاعات بیشتر از فرایند اخذ گواهی نامه ها، استعلام قیمت و هر گونه سوالی دیگر اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.