inquiry

ISO 120252: 2019 برای تحقیقات بازار و اجتماع

از سال ۲۰۱۲، تغییرات زیادی در نحوه محافظت از اطلاعات، نحوه اشتراک آنها و سایر موارد مورد استفاده، ایجاد شده است. فن آوری ها و روش های نوین همچنین هنر بازاریابی را متحول کرده است.
ISO (سازمان بین المللی استاندارد سازی )، با در نظر گرفتن موارد فوق،ISO 120252: 2019 را که همان “استاندارد برای تحقیقات بازار، نظرات و تحقیقات اجتماعی است “را مورد بررسی قرار داد و در فوریه ۲۰۱۹، آخرین نسخه آن را منتشر کرد.

نسخه ۲۰۱۹ با استفاده از شیوه های جدید، به ویژه اقدامات اخلاقی، تفاوت های قابل توجهی با نسخه قبلی دارد.

ویرایش جدید ISO 120252: 2019 دارای دامنه گسترده ای است که بیشتر زمینه های تحقیق در بازار، تجزیه و تحلیل داده ها و بینش را شامل می شود. این استاندارد الزامات اجباری ISO 19731 تجزیه و تحلیل داده های پژوهشی و ISO 26362 پانل های دسترسی در بازار، تحقیقات و نظریات اجتماعی را به خود اختصاص داده است.

واضح است که ISO 120252: 2019 جامع تر از هر زمان دیگری است، اما این نسخه دقیقاً چگونه می تواند به سود تجارت بازار شما باشد؟

ISO 20252: 2019 چه مزایایی دارد؟

گنجاندن آخرین تغییرات در شیوه های داده و گسترش دامنه این استاندارد به این معنی است که کسب و کار شما می تواند نشان دهد که شما امنیت را جدی می گیرید و تحقیقات را مداوم و با کیفیت انجام می دهید.

در اینجا خلاصه ای از مزایا با جزئیات بیشتر آماده شده است:

اطلاعات محافظت شده:

به روزرسانی به ISO 120252: 2019 به این معنی است که شما می توانید به مشتریان خود نشان دهید که برای محافظت از اطلاعات شخصی، از جمع آوری تا تجزیه و تحلیل و گزارش دهی، فرایندهای لازم را انجام داده اید.
همچنین می توانید نشان دهید که شرکت شما توانایی نظارت بر استفاده از این داده ها را دارد که می تواند به ایجاد اعتبار شما به عنوان یک محقق معتبر بازار کمک کند.
آخرین نسخه این استاندارد تضمین کرده است که جدیدترین قوانین و مقررات از جمله GDPR (مقررات عمومی حفاظت از داده ها) و POPI (قانون حفاظت از اطلاعات شخصی) را در نظر گرفته است. این بدان معناست که شما بعد از دریافت گواهینامه ISO 120252: 2019 مطمئن هستید شرکت شما به تمام تعهدات قانونی خود عمل می کند و در نتیجه امکان جریمه یا پیگرد قانونی ندارد.

120252

بیشتر بخوانید: کاهش هزینه ها، افزایش تعامل و افزایش ایمنی با ۵S

کارآمد و سازگار

با به روزرسانی و تنظیم دقیق سیستم مدیریت تحقیقات بازار، نظرات و تحقیقات اجتماعی، می توانید به مشتریان خود و رقبا نشان دهید که کسب و کار شما فرایندهایی را برای تحقیقات با کیفیت و کارآمد انجام داده است. این می تواند منجر به رضایت مشتریان شما شود و یک برگ برنده در رقابت ها داشته باشید.

متودولوژی و تکنولوژی

با استقرار الزامات و اصطلاحات موجود در این آخرین ویرایش ISO 120252: 2019 در سازمان ها تضمین می شود که مشاغل پیاده کننده این سیستم مدیریتی از فرایندها و دامنه مورد نیاز برای استفاده از آخرین متدولوژی ها و فناوری های تحقیقاتی برخوردار هستند.

بیشتر بخوانید: چگونه با تحلیل PEST بیشترین بازدهی از محصولات خود داشته باشیم؟

واضح و مختصر

آخرین نسخه ISO 120252: 2019 سخت در تلاش است تا موارد تکراری را برای الزامات دقیق تر حذف کند. با درج الزامات اجباری ISO 19731 و ISO 26362، استاندارد نیز بسیار جامع تر است، به این معنی که شما می توانید برای وضوح بیشتر و کاهش تکرار فقط یک استاندارد را پیاده سازی کرده و از مزایای گسترده آن بهره مند شوید.

برای وضوح بیشتر، ISO به طور قابل توجهی استاندارد را به چهار بخش با ضمائم اضافی بازسازی کرده است. این امر باعث خلاصه تر شدن آن شده است و مشاغل فقط باید پیوست ها (روش تحقیق) را که به عنوان یک تجارت برای آنها قابل اجرا است، اجرا کنند.

ارتقا به ISO 120252: 2019

به روزرسانی سیستم مدیریت خود به جدیدترین ویرایش، تضمین کننده این مطلب است که می توان آن را نگهداری کرد و افراد دیگر نیز از آن بهره ببرند.
آخرین ویرایش در فوریه ۲۰۱۹ منتشر شد، که از این تاریخ یک فرصت سه ساله برای انتقال دارید. چنانچه تصمیم به ارتقا سیستم خود هستید، مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید . ما می توانیم در طول ارتقا سیستم مجموعه شما به ویرایش جدید ISO 20252 از شما پشتیبانی کنیم، و با ارائه نحوه تاثیر تغییرات بر روی کسب و کار شما، فرآیند را شروع می کنیم. سپس با نوشتن مجدد سیستم مدیریتی سازمان شما الزامات و اصطلاحات بروز شده را در آن می گنجانیم تا با الزامات به روز شده مطابقت داشته باشد. پس از نوشتن، تیم فنی ما آن را مورد بررسی قرار داده و تأیید می کند. سپس گواهینامه جدید برای شما صادر می شود. برای شروع به روزرسانی یا اطلاعات بیشتر، از ما در تماس باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.