FM Approval (استانداردهای FM (تاییدیه ایمنی محصول))

FM Approval (استانداردهای FM (تاییدیه ایمنی محصول))

ماموریت

کیفیت و یکپارچگی فنی و کارایی.

آیا می خواهید گواهینامه شما معنی خاصی داشته باشد؟ آیا مشتریان شما می توانند اطمینان داشته باشند که محصولات شما در سخت ترین شرایط عملکرد خوبی خواهند داشت؟

تاییدیه FM یک رهبر بین المللی در خدمات تست و صدور گواهینامه شخص ثالث است. ما محصولات و خدمات پیشگیری ازهدر رفت اموال را – برای استفاده در تاسیسات تجاری و صنعتی – آزمایش می‌کنیم تا تأیید کنیم که آنها با استانداردهای دقیق پیشگیری از تلفات کیفیت، یکپارچگی فنی و عملکرد مطابقت دارند. چگونه؟ با بکارگیری فرآیند صدور گواهینامه در سراسر جهان که با تحقیقات و آزمایش های علمی و بیش از یک قرن تجربه پشتیبانی می شود.

علامت تاییدیه FM در سراسر جهان شناخته شده و مورد احترام است. این گواهینامه اعتماد و احترام را در بازار شما القا می کند.

بیانیه ماموریت

تاییدیه FM محصولات و خدمات را با تمرکز در موارد زیر تأیید می کند:

  • آزمایش عینی محصولات و خدمات پیشگیری از تلفات اموال و تصدیق آنهایی که استانداردهای دقیق پیشگیری از ضرر را برآورده می کنند.
  • تشویق توسعه و استفاده از محصولات و خدمات مورد تایید FM که شیوه های پیشگیری از تلفات اموال را بهبود می‌‍بخشد.
تاییدیه-FM

تاریخچه

بیش از یک قرن یکپارچگی فنی

تاریخچه غنی تاییدیه FM در آزمایش های پیشگیری از تلفات اموال بیش از یک قرن است. جدول زمانی زیر نقاط عطف ما را در طول سال‌ها نشان می‌دهد، زیرا ما روش‌های آزمایشی را توسعه داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات از بالاترین استانداردها در کیفیت، یکپارچگی فنی و عملکرد پیروی می‌کنند، که توسط تحقیقات علمی معتبر پشتیبانی می‌شود.

فرآیند صدور گواهینامه

بدون توجه به محصول یا پیچیدگی برنامه آزمایشی، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا محصول شما را بر اساس بالاترین سطح استانداردهای آزمایش ارزیابی کنیم تا نشان تاییدیه FM را کسب کنید. فرآیند تأیید ما کارآمد است و به متمایز کردن محصول شما در بازار کمک می کند.

آیا آماده هستید که محصول شما مورد تایید FM قرار گیرد؟ باید این فرایند پنج مرحله ای را طی کنید:

۱٫ درخواست سازنده

سازنده نامه، فکس یا ایمیلی را به تأییدیه های FM ارسال می کند و درخواست تأیید برای یک محصول یا مونتاژ می کند و مکان، محدوده کار، شماره مدل، مشخصات و ادبیات فروش قابل اجرا را ارائه می دهد. مشتریانی که به دنبال تأیید محصولات جدید هستند، باید فرم درخواست ما را برای درخواست قیمت تکمیل کنند.

۲٫ صدور پروپوزال و مجوز سازنده

تاییدیه FM یک پروپوزال نامه با حیطه کار، برآورد هزینه، برنامه زمان بندی، تست های مورد نیاز و نیازهای نمونه برای مشتری ارسال می کند. برای مشتریان جدید، یک قرارداد یک‌باره نیز برای امضا پست می‌شود (قرارداد رسمی). سپس سازنده پروپوزال را به صورت کتبی تأیید می کند و تمام مطالب و اطلاعات درخواستی مشخص شده در پروپوزال را ارائه می دهد.

۳٫ بررسی، آزمایش و ممیزی اول

تاییدیه FM ترسیم یا مشخصاتی را برای مقایسه محصول انجام می دهد. در صورت دریافت تمام موارد لازم، آزمایش برنامه ریزی و انجام می شود. محقق از تأسیسات مشتری (اگر مشتری بار اول یا محل تولید جدید است) بازدید می کند تا روش های کنترل کیفیت را قبل از تأیید محصول توسط تأییدیه های FM بررسی کند.

۴٫ گزارش، تاییدیه FM علامت و فهرست

پس از انجام موفقیت آمیز تست، گزارشی تهیه و از نظر دقت فنی و کیفیت بررسی می شود. نمونه‌ها در صورت لزوم نگهداری و بایگانی می‌شوند، به مشتری بازگردانده می‌شوند یا طبق دستورالعمل مشتری دفع می‌شوند. تاییدیه FM گزارش نهایی را برای سازنده ارسال می کند. تصویب از تاریخ گزارش لازم الاجرا است. سپس سازنده می‌تواند محصول را به‌عنوان مورد تأیید FM برچسب‌گذاری کند، و محصول در راهنمای تأیید، یک منبع آنلاین تأییدیه‌های FM، فهرست شده است. مجموعه های سقف مورد تایید FM وارد نرم افزار RoofNav، نرم افزار مبتنی بر وب ما می شوند.

۵٫ ممیزی های نظارتی

ممیزی های نظارتی تأسیسات تولیدی برای حفظ وضعیت تأیید شده FM مورد نیاز است.

مراحل-بررسی-fm-approvals-در-آزمایشگاه-ها

تست و امکانات

استانداردهای آزمایش محصول مبتنی بر تحقیقات عمیق و آزمایش های دقیق کیفیت محصولات را تضمین می کند.

ما محصولات پیشگیری از تلفات دارایی را با یک هدف کلی در ذهن آزمایش و تأیید می کنیم: تأیید اینکه آنها در هر بار استفاده از آنها کار می کنند. محصولات دارای نشان گواهی تاییدیه FM از بالاترین استانداردهای کیفیت، یکپارچگی فنی و عملکرد پیروی می کنند.

به این دلیل که فرآیند آزمایش ما دقیق است، به امکانات و آزمایشگاه های پیشرفته نیاز دارد. پردیس تحقیقات جهانی FM دارای بهترین آزمایشگاه های تحقیقاتی و آزمایش محصول در جهان است. هر یک از آزمایشگاه‌های ما بر جنبه‌ای منحصربه‌فرد از پیشگیری از هردرفت اموال تمرکز می‌کنند و همه امکانات ما با در نظر گرفتن محصولات پیشگیری از هدر رفت اموال و روندهای نوظهور صنعت طراحی شده‌اند.

ما محصولات را در معرض آزمایش مطلق قرار می‌دهیم تا تأیید کنیم که هر زمان که از آنها خواسته شد عملکردشان را انجام دهند.

اعتبارنامه ها

هنگامی که محصولات مورد تایید FM هستند، می دانید که با بالاترین استانداردهای کیفیت، یکپارچگی فنی و عملکرد مطابقت دارند. تاییدیه های FM برای بیش از یک قرن منبع قابل اعتماد ارزیابی محصول پیشگیری از ضرر اموال بوده است.

قراردادهای بین آزمایشگاهی

تاییدیه FM قراردادهای آزمایشی متقابل با آزمایشگاه‌های آزمایش و صدور گواهینامه در سراسر جهان دارد. ما محصولات را مطابق با استانداردهای قابل اجرا، آزمایش می کنیم.

هنگامی که در برنامه موافقتنامه بین آزمایشگاهی تأییدیه های FM شرکت می کنید، محصول شما مطابق با استانداردهای جهانی آزمایش می شود. و آزمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت‌کننده آزمایش را انجام می‌دهند و گزارش آزمایشی را بر اساس استانداردهای تأیید ارائه کنند.

درباره UL تاییدیه ایمنی محصول جهت مصرف بیشتر بدانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.