BS EN 16668 استاندارد بین المللی ارزیابی سوپاپ شیر آلات صنعتی

bs-en-16668-استاندارد-ارزیابی-سوپاپ-شیرالات-صنعتی
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

BS EN 16668 چیست؟

این استاندارد اروپایی در مورد شیرهای فلزی به عنوان لوازم جانبی فشار برای کاربردهای صنعتی با حداکثر فشار مجاز PS بیشتر از ۰،۵ بار مطابق با قوانین اروپا برای تجهیزات فشار اعمال می شود و حداقل نیازهای قابل استفاده در طراحی ، ساخت ، آزمایش ، مواد و مستندات را مشخص می کند.

تمام الزامات ایمنی ضروری مربوط به قوانین اروپا برای تجهیزات تحت فشار قابل اعمال در شیرها در نظر گرفته شده است و در این استاندارد مورد توجه قرار گرفته است.

استاندارد به درخواست مشاور استاندارد هماهنگ برای دستورالعمل تجهیزات تحت فشار اصلاح شده است تا با این دستورالعمل مطابقت داشته باشد. استاندارد اصلاح شده اکنون باید در مجله رسمی اتحادیه اروپا منتشر شود.

بازنگری های استاندارد

در این استاندارد در بازنگری BS EN 593:2017 دریچه های پروانه ای همه منظوره ذکر شده است. ضمیمه ZA گسترده است و مطابق با استاندارد BS EN 16668، تمام الزامات ایمنی ضروری قوانین اروپایی برای تجهیزات تحت فشار را همانطور که برای شیرها اعمال می شود، بررسی می کند. در سایر استانداردهای محصول شیر به آن اشاره خواهد شد. هنگامی که EN16668+A1 در مجله رسمی فهرست شد، تجدید نظر EN 593 انجام خواهد شد. ضمیمه ZA از EN 593 حذف خواهد شد و به EN16668 Annex ZA ارجاع داده خواهد شد.

بیشتر بدانید: ISO 16135: 2019 (استاندارد بین المللی شیر آلات صنعتی (شیرهای توپی))

جهت کسب اطلاعات بیشتر از فرایند اخذ گواهی نامه ها، استعلام قیمت و هر گونه سوالی دیگر اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.